تبلیغات در ارم بلاگ

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» کلکسیون حشرات

کلکسیون حشرات

نتیجه تصویری برای Method of collecting insects"


کلکسیون حشرات به مجموعه حشرات و سایر بندپایان برای مطالعه علمی یا به عنوان یک سرگرمی اطلاق می شود. از آنجا که بیشتر حشرات کوچک هستند و اکثریت آنها را نمی توان بدون بررسی شخصیت های مورفولوژیکی دقیقه مشخص کرد ، محققان غالباً مجموعه حشرات را تهیه و نگهداری می کنند. مجموعه های بسیار بزرگی در موزه های تاریخ طبیعی یا دانشگاههایی که در آنجا توسط متخصصین نگهداری و مورد مطالعه قرار می گیرد ، حفظ می شوند. بسیاری از دوره های کالج دانشجویی را به تشکیل کلکسیون حشرات در مجموعه های کوچک نیاز دارند. همچنین دانش آموزان و مشتقات آماتور نیز وجود دارند که مجموعه ها را نگه می دارند.


نتیجه تصویری برای Method of collecting insects"


جمع‌آوری، نگهداری و كار با نمونه

هر متخصص حشره ‌شناسی ، در حین انجام تحقیقات صحرایی مجبور به صید كردن نمونه‌ها و كار با آنهاست. این كار معمولاً شامل جمع‌آوری و نگهداری نمونه‌ها با روش‌های خاصی است كه عمدتاً، و گاهی اوقات تنها روش‌هایی هستند كه برای مطالعه گروه خاصی از بندپایان به كار می ‌روند. این روش‌ها برای گروههای مختلف حشرات و همچنین در نقاط مختلف، متفاوت هستند. بنابراین ، در ذیل به شرح برخی از نكات اساسی در این مورد می ‌پردازیم.


نتیجه تصویری برای Method of collecting insects"

نتیجه تصویری برای Method of collecting insects"تبلیغات در ارم بلاگ
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  مشاور ایرانی در لندن   |   تور تفليس   |   گردشگری ارم بلاگ   |   خرید آنتی ویروس   |   تهران وکیل   |   لینک پرومکس   |   فروش تجهیزات ویپ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله